In: depo Comments: 0

Çiğli Eşya Depolama

Günümüzde ev hanımları ve kurumsal firmalar için stres haline gelen eşya depolama işlemi kalıcı bir hal almıştır. İnsanlar yapısı gereği eşyalarının hiç bir şekilde hasar görmesini istememektedir. Önemli olan ise bu soruna dahil olmak yerine yeni çözüm yolları gerekiyor. Bizde elimizden geldiğince sizler için bu sorunu tamamen bitirmek için şirketimiz bünyesinde farklı çalışmalar yürütüp Çiğli eşya depolama işlemini daha hijyenik ve korunaklı hale getirdik. İnsanların en çok tedirgin olduğu konu olan Çiğli eşya depolama hizmetinde genelde akılarda yer alan eşyaların paketleme şekli ve depolama tesislerinin yeterince hijyenik ve korunaklı olmasıdır.

Çiğli Evden Eve Nakliyat İçin Depolamanın Önemi

Sizler için tamamen stres haline gelen taşınma işlemini sizler için daha pratik hale getirdik başta Çiğli eşya depolama olmak üzere şirket bünyemizde buna benzer onlarca hizmeti aktif hale getirdik. Genelde insanların kısa süreli tatil, yurt dışı seyahatleri gibi durumlarda tercih edilen Çiğli eşya depolama tesislerimizi sizler için yenilemekle yetinmeyip sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına depolanacak eşyalarınız için özel baloncuklu pıt-pıtlar ve tamamen hijyenik acıdan kullanılan streç filmleri kullanılmaktadır.

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİNDE BULUNUN

Web sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşıp Çiğli eşya depolama hizmetimiz için randevu alabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz ev, ofisinize gelerek Çiğli eşya depolama  tesislerinde yer alacak eşyalarınızın keşfini gerçekleştirip size depolama alanlarımız hakında bilgi verecektir. Paketlenecek eşyalarınız için gerekli malzeme ve personel sayısı belirlenir bunun yanı sıra apartman dışına kurulacak hidrolik taşıma asansör’ünün kurulacağı yere bakılır. Bunların bakılmasının sonunda sizlere detaylı bilgiler verilecektir. Aynı zamanda sizler için 2.000 alana inşa edilen Çiğli eşya depolama  tesislerimizi eşya transferi işlemi öncesi ziyaret edip sizin için ayrılan bölüm hakkında farklı değişikliklerde bulunabilirsiniz.

Yorum yaz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir