Ofis Çalışma Saati08:30 - 18:30
Adres: Göksu, 679. Sk. no 4, 35380 Buca/İzmir
Sosyal Medya
Kent Ajans

Çiğli Evden Eve Nakliye

Ekim 22, 2020by admin0

ÇİĞLİ EVDEN EVE NAKLİYE

Çiğli Evden Eve Nakliye iş yeri olarak çiğlilere, 2006’dan beri Çiğli Evden Eve Nakliye hizmetlerimizi muvaffakiyetle sağlamaya devam ediyoruz. Çiğli nakliye hizmetlerimiz ile taşınmak gerçekten çok kolayca, çabucak ve ustaca. Nakliye öncesi, olası sorunlara karşı müşteriye özel nakliyat programı hazırlamaktayız. Kayıplara karşı eşya döküm listesi düzenliyoruz. Müşterilerimizin değerli eşyalarını, köşe koruyucular, cam profiller, stretch wrap ve balonlu naylonlar gibi kaliteli paketleme malzemeleriyle paketlemekteyiz. Tecrübeli kadromuz, rahat araçlarımız, asansörlü ve sigortalı taşımacılık ile yeni yuvanıza taşımaktayız. Usta marangozcularımız ile mobilyaların montajlarını yapıp her eşyayı, yerli yerine yerleştiriyoruz. Evinizi, titiz bir şekilde size teslim etmekteyiz.

Her işimizi bu kadar detaylıca yapmamızın sebebi, siz değerli Çiğlilere sıkıntısız bir taşınmanın keyfini yaşatmaktır. “Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim” sloganıyla çıktığımız bu yolda, %100 müşteri memnuniyeti için teknolojiyi ve taşımacılık sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kendimizi sürekli geliştirmekte ve sağ görümüzü çerçevesinde geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Web sitemizde, Çiğli Evden Eve Nakliye hizmetlerimiz ve dosdoğru nakliyat iş yeri nasıl olmalı ile alakalı bilgiler edinebilirsiniz.

Çiğli; tarihi yapıları, denize kıyısı ve uzun sahil yolu ile İzmir’in en hareketli ilçelerinden biridir. Şuurlu ve bilgili insanları sayesinde şehrimiz, belki de Türkiye’nin en düzenli ve temiz semtlerinden birisidir.  Bundan dolayı şehrimizin ismi, Çiğli’dir. Ulaşım kolaylığı sebebiyle, İzmir’in tüm semtlerinden ilçemize kolayca ulaşmak olasıdır. Sıkıntısız, tertipli, canlı ve denize kıyısı olan bir şehir, tabi ki insanları kendisine çekecektir.

Çiğli, emekli – memur; tüm bölgeden insanların tercih ettiği yaklaşık 200 bin nüfuslu büyük bir ilçedir. İş yerimiz, sürekli nakil alan şehrimizin taşımacılık ihtiyacını gidermek için Çiğli Evden Eve Nakliye hizmetlerini başarıyla yerine getirmeye devam etmektedir.

Çiğli Evden Eve Nakliye hizmetlerimiz şu unsurlardan oluşmaktadır:

  • Şehir İçi Çiğli Evden Eve Nakliye
  • Şehirler Arası Çiğli Evden Eve Nakliye
  • Çiğli Asansörlü Nakliyat
  • Sigortalı Çiğli Evden Eve Nakliye
  • Karşıyaka Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi Çiğli Evden Eve Nakliye hizmetlerimiz yardımıyla, uzaklık gözetmeksizin Çiğli semti içerisinde taşınmanızı sağlıyoruz. Bizi, günün hangi saatinde ararsanız arayın, yedi yirmi dört nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanımlara sahibiz.

çiğli evden eve nakliye, evden eve nakliye çiğli, evden eve nakliye

Şehir İçi Çiğli Evden Eve Nakliye Süreçlerimiz

 

Bizlerle iletişime geçtiğinizde, birinci olarak sizlerden eşyaların adedini, oturduğunuz ve taşınacağınız evin kaçıncı katta olduğunu, apartman boşluğunun genişliğini ve sokağın park etmeye müsait olup olmadığını öğrenmeliyiz. Bu vukuflar ışığında, asansörlü taşımacılık ve park için ekstra ekipman ihtiyaçlarını belirlemiş olmaktayız. Başkaca, kırılabilir ya da hassas eşyaların yapısı hakkında sizden detaylıca bilgiler almaktayız ve bu duruma göre paketleme malzemelerimizi hazırlamaktayız.

Çiğli Evden Eve Nakliye öncesi yetkili çalışanlarımız, evinizdeki eşyaları ve sokağınızı görmeye gelmektedir. Böylelikle size, kesin nakliyat fiyatı teklifinde bulunmuş oluruz. Vereceğimiz fiyat, belli ve saydamdır. Aksi halde, rastgele bir ek ücret talep etmemekteyiz. Müşterilerimiz, isterlerse, WhatsApp aracılığıyla da bizlere eşyaların ve sokağın fotoğraflarını gönderebilirler. Böylelikle nakliye öncesi, olası kazalara karşı ön tedbirler almış olabiliriz.

Eşyalarınızı paketlemeden evvel, kayıplara karşı bir doküman listesi hazırlıyoruz. Akabinde eşyalarınızı, boncuklu naylon, stretch wrap, cam profiller, bantlar, köşe koruyucular ve sağlam koli malzemeleri ile dikkatlice paketlemekteyiz. Mobilyaları söküp teker teker paketliyoruz. Eşyaları aracımıza yükledikten sonra, darbelere ve çarpmalara karşı araç içerisinde sabitlemekteyiz. Eşyalarınızın sayısına göre her boyutta araçlarımız bulunmaktadır. Enli ve hava süspansiyon sistemlerine sahip donanımlı aracımızla değerli eşyalarınızı yeni yuvanıza tam zamanında ulaştırmaktayız. Eşyaları evinize taşıdıktan sonra, paketlerinden çıkarıyoruz. Mobilyaların montajını yapıyoruz ve her şeyi yerli yerine yerleştiriyoruz. Yeni evinizi, oturulacak şekilde size teslim ediyoruz.

Oturduğunuz semt neresi olursa olsun, şehir içi taşımacılık hizmetimizle yeni yuvanıza yaz kış demeden sorunsuz bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz.

 

Şehirler Arası Çiğli Evden Eve Nakliye

Çiğli Evden Eve Nakliye Araçlarımız

 

Çiğli Evden Eve Nakliye, Çiğliden başka şehirlerimize ve diğer şehirlerden Çiğli ye taşınacak müşterilerimize sorunsuz bir nakliyat deneyimi yaşatmaya devam etmektedir. Şehirlerarası nakliyata başlamadan evvel, ikamet ettiğiniz ve yeni yuvanızın kaçıncı katta olduğunu, eşyalarınızın adedi ve sokağın genişliğini öğrenmekteyiz. Yüksek katlarda oturuyorsanız, apartman boşluğu darsa ya da kırılabilir eşyalarınızın sayısı fazlaysa – isteğiniz doğrultusunda – özel asansörlerimizi devreye sokuyoruz. Başkaca, bina yöneticisinden apartman asansörünü kullanma izni aldığınız durumda, işler daha da çabucak ilerleyecektir. Yolda muhtemel bir kaza, yangın veya çalınmalara karşı sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı garanti altına alıyoruz. Nakliyat öncesi son olarak, şehir içi nakliyatta olduğu gibi tüm önlemlerimizi almaktayız. Eşyaları paketleyip araca yükledikten sonra, zamanında varmak üzere yola koyulmaktayız.

Yeni adresinize varır varmaz işinde eğitilmiş ve nitelikli ekibimiz, eşyalarınızı dairenize taşımaktadır. Eşyaları paketlerinde çıkarıp yerlerine yerleştiriyor ve mobilyaların montajını yapmaktadırlar. Elektrikli aletlerin kurulumu, perdelerin takılması ve zemin temizliği ile evinizi oturulmaya müsait hale getirmekteyiz. Yeni evinizde, yeni ve güzel anılara sahip olmanız dileğiyle Çiğli Evden Eve Nakliye olarak vedalaşıyoruz.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evden EveAnka Nakliyat
En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri anka nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hasas olduğumuz iş politikalarımızdadır.
Her NoktadayızTürkiye'nin Her Yerine Evden Eve Taşımacılık
https://www.ankaevdeneve.com/wp-content/uploads/2020/10/turkey.png
Adres: Göksu, 679. Sk. no 4, 35380 Buca/İzmir
K3 BelgesiMarka tescil ve Iso 2001 belgelerini isteyiniz.
K3 Belgesi olan şirket konumunda bulunan ve taşımacılık belgeleri tam olan şirketlere verilir.İzmir Nakliyat K3 Belgesi için bilgi alınız.
Evden EveAnka Nakliyat
En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri evimtaş nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hasas olduğumuz iş politikalarımızdadır.
Her NoktadayızTürkiye'nin Her Yerine Evden Eve Taşımacılık
https://www.ankaevdeneve.com/wp-content/uploads/2020/10/turkey.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Web Tasarım: Kent Ajans Mustafa MUTLU: Seo Uzmanı © 2009 – 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım: Kent Ajans Mustafa MUTLU: Seo Uzmanı © 2009 – 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

izmir escort bayan

Telefon
Harita