Ofis Çalışma Saati08:30 - 18:30
Adres: Göksu, 679. Sk. no 4, 35380 Buca/İzmir
Sosyal Medya
Kent Ajans

Kiraz Asansörlü Nakliye

Ekim 23, 2020by admin0

Kiraz Asansörlü Nakliye, eşyaların emniyetli bir şekilde bina dışından evinizin balkonuna ya da münasip bir penceresine asansör ile ulaştırılan bir taşıma biçimidir. Burada kullanılan asansörlere özgü taşıma için tasarlanmış, faziletli katlara kadar ulaşmayı sağlayan asansör yerleştirilmiş özel araçlar ile yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken nokta, eşyaların alınacak ve taşınacak evlerin balkonlarının veya pencerelerinin asansörlü taşıma için oranlı olmasıdır.

Kiraz Asansörlü Nakliye fiyatları birçok kararsızlığa bağlıdır. Örneğin, taşıma prosedürlerin yapılacağı evin kaçıncı katta olduğu ve kaçıncı kata taşınacağı kullanılacak asansörü etkileyeceği için fiyatlarda değişim görülebilir. Başka şekilde kullanılacak olan insan gücünün de fiyatlandırılması yine önemli bir etkendir. Yalnız hem eşyalarınızın çok daha emniyetli şekilde, kısa zamanda taşınmasını sağlayacak en iyi metotlardan  birisi de Kiraz Asansörlü Nakliye prosedürüdür.

Ev taşıma sırasında dar merdivenli veya yüksek katlı yapılardan eşyaların taşınması da çok zor ya da imkansız olabilmektedir. Bu esnada eşyalarınızın evinizin balkonundan, çatı katından veya pencereden taşınması daha kolaydır. Bu gibi olaylarda Kiraz Asansörlü Nakliye prosedürüne uygun olmak zorunda kalır. Bunun için de özel olarak tasarlanmış asansörlü araçlar kullanıyoruz.

Kiraz Asansörlü Nakliye, Asansörlü Nakliye, Asansörlü Nakliye Kiraz

Nakliye asansörü, taşıma kamyonun arka kasasına yerleştirilir, yaklaşık 20 katlı bir yapıtın bile tepesine kadar çıkabilen, raylı kızak üstünde çalışan düzeneğe sahiptir. Bu raylı kızak yapının üst katlarına doğru çıktıkça açılarak yükselmektedir. Her bir ray yerine oturduğunda ray uzunluğu da eşyaların taşınacağı kata kadar uzatılır. Ray üzerinde yer alan asansör kabini eşyaları tutabilecek kadar kuvvetli bir bünyeye sahiptir. Asansör kabinin yaklaşık uzunluğu 2,5 metre genişliğindedir.

Kiraz Asansörlü Nakliye prosedürüne esnasında eşyalarınız alınacak bölgeden (balkon, pencere vs.) kafesli bir kabin içerisine yerleştirilir ve raylı kızak yardımı ile taşınır. Kiraz Asansörlü Nakliye  prosedürüne hem iş kuvvetinden hem de vakitten büyük bir tutum sağlamaktadır. Sadece insan kuvvetiyle yapılan taşıma prosedürüne yaklaşık 4-6 saat arası sürerken, Kiraz Asansörlü Nakliye ile bu miktarlar 1-2 saate kadar düşebilmektedir. Ayrıca bu düzen yardımıyla eşyalarınız çok daha emniyetli bir şekilde taşınır. Siz de bu sayede acaba eşyalarım ziyan  olacak mı düşüncesinden kurtulmuş olursunuz.

Kiraz Asansörlü Nakliye yapılabilmesi için mühim olan eşyalarınızın alınacağı ve taşınacağı apartmanın asansörlü nakliyat için orantılı olmasıdır. Peki, taşımaya mutabakat nasıl anlaşılır? İlk olarak asansörlü nakliye için evinizin bulunduğu meydanın, asansör düzeninin kurulumuna elverişli olup olmadığına bakılır. Bunun için, dalında usta ekip hem ev hem de bina etrafında ön bir tetkik yapar ve cephe koşullarının mukareneti kontrol edilir.  Aracın eve yaklaşabilmesi ve mekanizmaların kurulabilmesi için ayrıca ağaç ve elektrik telleri gibi etkenlere de dikkat edilmektedir. Tüm bunlar elverişli ise asansörle nakliye prosedürüne başlanır. Kiraz Asansörlü Nakliye için bulunan yüksek katlı siteler ve geniş muhit asansörlü nakliye için oldukça uygundur.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evden EveAnka Nakliyat
En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri anka nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hasas olduğumuz iş politikalarımızdadır.
Her NoktadayızTürkiye'nin Her Yerine Evden Eve Taşımacılık
https://www.ankaevdeneve.com/wp-content/uploads/2020/10/turkey.png
Adres: Göksu, 679. Sk. no 4, 35380 Buca/İzmir
K3 BelgesiMarka tescil ve Iso 2001 belgelerini isteyiniz.
K3 Belgesi olan şirket konumunda bulunan ve taşımacılık belgeleri tam olan şirketlere verilir.İzmir Nakliyat K3 Belgesi için bilgi alınız.
Evden EveAnka Nakliyat
En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri evimtaş nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hasas olduğumuz iş politikalarımızdadır.
Her NoktadayızTürkiye'nin Her Yerine Evden Eve Taşımacılık
https://www.ankaevdeneve.com/wp-content/uploads/2020/10/turkey.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Web Tasarım: Kent Ajans Mustafa MUTLU: Seo Uzmanı © 2009 – 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım: Kent Ajans Mustafa MUTLU: Seo Uzmanı © 2009 – 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

izmir escort bayan

Telefon
Harita