Kemalpaşa evden eve nakliyat şirketimiz ev, ofis ve işyeri taşımacılığı alanında uzman personel kadrosu ile tavsiye profesyonel nakliye hizmeti vermektedir. Kemalpaşa Taşımacılık alanında faaliyet gösteren Anka Nakliyat müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar.

Kemalpaşa evden eve taşımacılık

Zamanında ve sıfır riskle gerekli tüm tedbirleri alarak çalışırız. Kemalpaşa evden eve taşımacılık hizmetimiz 2010 yılından bu yana devam etmektedir. Genişleyen araç filomuzla standart bir evden tutun da bir fabrikaya kadar hemen hemen tüm alanlarda taşıma hizmetini gerçekleştirebilecek kapasitedeyiz.

Personel kadromuz başta İzmir ve Kemalpaşa evden eve taşımacılık çalışma alanında uzman ve yetkin kişilerden oluşmaktadır. Sadece Kemalpaşa ilçemizde değil İzmir umuzun diğer tüm ilçelerine de hizmet götürmekteyiz.

İzmir Kemalpaşa evden eve taşımacılık ve diğer bütün illere şehir dışı taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Diğer illerde bulunan anlaşmalı lokal ekiplerimiz 7/24 her gün koordineli olarak çalışmaktayız.

Müşterilerimizin taşıma işlemleri zamandan da tasarruf sağlanarak en kısa sürede yapılmaktadır.

Tabi bunun yanısıra Büro ve İşyeri Taşımacılığı, Ofis Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı, Evdev Eve Nakliyat, Piyano Taşımacılığı, Müze Taşımacılığı, Tarihi eser Taşımacılığı ve diğer alanlarda da hizmetlerimiz devam mevcuttur.

Sizleri de zaman kaybetmeden Kemalpaşa evden eve taşımacılık büromuza bekliyoruz.

  • Ücretsiz Expertiz Hizmeti
  • Asansörlü Evden Eve Nakliyat
  • Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık
  • Şehirdışı Evden Eve Taşımacılık
  • Sigortalı Evden Eve Taşımacılık
  • Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti
Telefon
Harita