In: Konak Eşya Depolama Comments: 0

Konak Eşya Depolama

Konak eşya depolama alanları ile bütün İzmir ve bölgelerine hizmet verebilmek adına geliştirilen son teknolojiye dahalı yeniliklerimizi sizler için aktif hale getirdik. Aslında değerli eşyalar için gerekli Konak eşya depolama alanları tamamen yüksek güvenlikli ve korunaklı olması gerekmektedir. İnsanlar için büyük kabus haline gelen taşınma işlemi yıllardır devam etmektedir.Gerek doğru kurumsal firmayı bulamamak gerek firma tarafından verilen sözlerin tutulmaması; işte bu yüzden siz değerli müşterimiz için Konak bölgemizde aktif hale getirdik. Bunun yanı sıra depolanacak eşyalarınızın bu işlem öncesinde hazırlanması gerekir. Bu hazırlıklar tamamen kurumsal nakliyat firması gözetiminde yapılması önerilir.

Depolamanın Önemi Nedir?

Sadece Konak olarak ele almamak gerekir çünkü depolama sorunu ülkemiz ve dünya geneli yaşanan en büyük problemlerden biridir. İnsanların genelde atmaya kıyamadığı maddi ve manevi değerli eşyalarını ev, ofislerinin depo diye adlandırdığı alanlarda muhafaza etmektedir. Konak eşya depolama bir Anka NAKLİYAT kuruluşudur.

Selçuk Evden Eve Nakliyat

Depolama Tesislerimiz

Biz Anka evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın hasar görme olasılığını elimizden geldiğince en alt seviyelere düşürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kurumsal firmamız bünyesine gün geçtikçe farklı yenilikler aktif hale getiriyoruz.

Bu yenilikler biri olan Konak eşya depolama ve Konak evden eve nakliyattır. Sizler için geniş bir alana inşa edilen 2.000  alana sahip olan Konak eşya depolama tesislerimiz sizler için hizmet vermektedir. Konak eşya depolama tesislerimiz tamamen güvenlik görevlisi ve yüksek açılı güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Depolama öncesi firmamızdan tarafından ücretsiz keşif ekibi talep etmeye unutmayınız.
-Kullanılacak malzemeler tamamen ithal olup eşyalarınızın daha hijyenik ve korunaklı muhafaza edilmesi için kullanılacaktır.
-Taşınma esnasında personel kadromuz Konak eşya depolama tesisleri ile ilgili faydalı bilgiler aktaracaktır.
Konak eşya depolama alanları tamamen eşyalarınız için belirli metre küp alanlarla ayrılmıştır.

Etiketler ; evden eve nakliyat izmir, izmirde evden eve nakliyat, evden eve nakliyat fiyatları, nakliye izmir, izmir ev taşımacılık, konak evden eve taşımacılık, konak asansörlü evden eve taşımacılık,

Yorum yaz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir