Çiğli Asansörlü Nakliye

Taşınma aşamaları ilk dönemden beri insanoğlunun karşılaştığı bir vaziyettir. Göçebe hayat süren kavimlerde sıklıkla yapılmakta olan bir iş idi. Rastgele bir deve, eşek ve at yardımıyla taşınmaktaydı. Yıllar ilerledi at arabası ile haşır neşir olduk, daha sonra kamyonet bugünlerde ise büyük kamyonlar, teknolojinin son harikası modüler asansörler taşınmada favori oldular. Mademki devir teknoloji devri, her alanda baya bir terfi kaydetmişsek; bunu neden nakliyatta kullanmayalım öyle değil mi?

İşte bu modern taşınma örneğine Çiğli Asansörlü Nakliye iş yerini söyleyebiliriz. Evinizdeki eşyalarınız emniyetli bir biçimde alınıp ve yeni adreslerine yine aynı şekilde eş kurulma işlemleri yapılmaktadır. Zira Çiğli Asansörlü Nakliye  konusuna ehemmiyet veren bir yerdir. Şimdi Çiğli Asansörlü Nakliye nasıl yapılır? Asansörler nasıl kurulmaktadır? Özetle aktaralım:

Çiğli Asansörlü Nakliye iş yeri, asansör kurulum yerlerini tespit edebilmek için evinize gelmektedir. Evin balkonu ilk önce tercih edilen bir konumdur. Evinizin geniş bir yola bakan penceresin de ise oradan yararlanılır. Kamyonun rahatlıkla konumlanması, asansörün düzenli kurulması için yer tespitinden sonra, kurulumlara geçilmektedir. Asansörün apartmana dayanması bir koşuldur. Böylelikle üzerine konulan eşyaların sarsıntıya uğramadan indirebilmesi sağlanmış olur. Halatlar denetlenir, güvenlik önlemleri alınmaktadır. Çiğli Asansörlü Nakliye bu konusunda bir usta olmaktadır.

Çiğli Asansörlü Nakliye iş yeri tarafından paketlenmiş eşyalar, asansör yardımıyla aşağıya indirilmektedir. Asansörün yüksekliği eşya taşınacak olan bina ile ilgilidir. Yüksek katlı yerden taşıma işlemi yapılacaksa asansör uzunluğu ayrımcılık gösterebilmektedir. Sonunda üçüncü kattan eşya indiriyorsak asansör değişik uzunlukta olmalı onuncu kattan indiriyorsak daha uzun olması gerekmektedir. İndirilen eksiksiz eşyalar kamyona yerleştirilip ve yeni gidilecek adrese doğru yola koyulur. Taşınma işleminin ilk kısmı böylelikle tamamlanmış olmaktadır.

çiğli asansörlü nakliye, asansörlü nakliye çiğli, asansörlü nakliye

Başlarken az katlı apartmanlarda otururken taşınma işlemleri daha kolay oluyordu. Ev eşyaları da şimdiki gibi fazla ve çeşitlilik göstermemekteydi. Konu komşu, akraba toplanılır, herkes birkaç paket alsa iş azalırdı, Önemli olan eşyalar da iki kişinin yardımıyla kamyonete yüklemesiyle iş biterdi. Ama şimdilerde işler böyle mi? Civarımızda çok yüksek katlı binalar artmaya devam ediyor, gökdelenler bir halli çoğalmaya devam ediyor. Evet, buralara nasıl eşyalar indirip çıkaracağız? İşte Çiğli Asansörlü Nakliye’nin avantajları:

  • Çok yüksek apartmanlara eşyaların rahatlıkla indirilmesini ya da çıkarılmasını sağlamaktadır.
  • İster istemez apartman merdivenlerinde taşınmakta olan eşyalar darp ya da çizilmelere karşı maruz kalabilmektedirler. Dar merdivenlerin köşelerinden dönmek önemli eşyaları taşırken zahmetli olduğundan bu normal bir unsurdur. Çiğli Asansörlü Nakliye sayesinde bu gibi unsurlarla karşı karşıya gelmezsiniz.
  • Çok kişinin yardımıyla yapacağı işi az kişi ve asansör yardımı ile yapabilirsiniz. Böylelikle iş yerleri çalışandan tasarruf etmiş olabilirler.
  • Taşınma aşamaları daha az zaman alacağından zamandan tasarruf edilmiş olur.

Evden eve taşıma işlerinde Çiğli Asansörlü Nakliye alternatifini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Böylelikle ildeki büyük apartmanlara eşya taşımak daha az vakit ve daha az insanla yapılabilmektedir.

Her işte olduğu gibi ev taşıma işlerinde de usta bir kadronun olmasına özen göstermemiz gerekmektedir. Kadro şuursuz ve acemi ise asansör olsun ya da olmasın fark etmeksizin, her daim rastgele bir sıkıntıyla karşılaşmanız olasıdır. Bu yüzden Çiğli Asansörlü Nakliye iş yerleri içerisinden usta bir iş gücüne sahip olanları seçmenizde fayda var.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir