Dikili Evden Eve Nakliye

Dikili Evden Eve Nakliye kontratı kuralından bahsetmeden evvel siz değerli okurlarımı ilk olarak nakliye kontratının öneminden ve nakliye kontratının ne olduğundan bahsetmek isterim. Dikili Evden Eve Nakliye kontratının temel maksadı şu; nakliye ile müşteri arasında ki diyalogları ve anlaşmayı resmileştiren bir dökümandır. Sözleşme yardımıyla taraflardan birisi ile ilgili karşı tarafa karşı bir problem çıkması durumunda sorunun çözüme ve doğruluğa bağlanabilmesi için sözleşmeler kullanılmaktadır. Kontrat üzerine bilmeniz gereken bir öteki mühim bir mevzu ise nakliye kontratının muteber sayılabilmesi için her hangi bir noter tarafından onaylı olması gerekir olumsuz durumda sözleşmenin değeri alelade bir kağıt parçasından farkı kalmaz, peki sözleşmenin noter onaylı olduğunu nasıl anlayabiliriz; bunu anlamının en yalın yolu ise her noter onaylı sözleşmenin sağ üst köşelerinde bir seri numarası bulunmaktadır, bu serin numarasını  sorguladığınızda noter onaylı olup olmadığını öğrenebilmekteyiz.

Siz kıymetli okurlarıma bir farklı konuda daha ikazda bulunmak istiyorum, Kocaeli ve Gebze merkezli iş yerlerini çoğu kontrat yapmazlar ve yapsalar bile bunların nakliye sözleşmeleri noter onaylı olmayabilmektedir, ilk olarak sizin aklınızda şöyle bir soru geçebilir siz nereden bilebilirsiniz? Hemen şu şekilde açıklamak istiyorum 3 ay içinde İSTEEND ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda böyle bir sonuca ulaştık ama yinede bir kaç kurumsal firma sözleşme gibi konularda özen gösteriyorlar geriye kalan veya genelinde korsan iş yerleri kapsayan durumunda ise nakliye sözleşmeleri yapmamaktadırlar. Kıymetli okurum şayet siz de eğer nakliye hizmetleri alacaksanız önceliğiniz kesinlikle nakliye sözleşmesinden yana olması gerekir, şayet iyi bir taşınma süreci geçirmek istiyorsanız sözleşme ve eşya sigortası yapan kurumsal bir nakliye iş yerini seçin.

evden eve taşımacılık

Dikili Evden Eve Nakliye, Evden Eve Nakliye Dikili, Evden Eve Nakliye

Dikili Evden Eve Nakliye sözleşmesi örneği

Dikili Evden Eve Nakliye sözleşmesi yani iş yerimizin özgün sözleşme örneğini ancak iş yerimiz ile anlaşma yaptığınız zaman görebilirsiniz ama en alt kısımda bir evden eve taşıma sözleşme örneğimiz bulunuyor.

Başkaca iş yerimiz nakliye kontrat bilgileri ve içeriği üzerine daha fazla bilgi edinmek isterseniz mail veya telefon ile iş yerimiz tarafınca daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz bunun dışında sözleşmemizi en önemli bazı özdeklerini sizinle paylaşmak isterim.

  • Ev eşyalarınız taşınma esnasında oluşabilecek her türlü mazarrat iş yerimiz sorumludur.
  • Evinizdeki tüm mobilya türü eşyalarınız monta ve de montajı iş yerimiz yapmaktadır.
  • Ev eşyalarınızın paketleme ve ambalaj işlemlerini iş yerimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Elektrik, doğal gaz ve benzeri şeyler iş yerimizin sorumluluğu altında değildir.
  • Eşyalarınız sizin paketleme yapmanız durumu dahilinde oluşacak ezilme veya kırılma gibi olaylarda iş yerimiz sorumlu değildir.
  • Taşınma esnasında kaybolması veya eşyaların eksik gelebilmesi durumunda iş yerimiz sorumluluğu altındadır.
  • Eşyaların verilen vakit dışında  geç kalması durumunda taşınma maliyetine %10 gecikme indirimi uygulanabilir.

İş yerimiz tüm hizmetleri kurumsallık kimliği üzerinden gitmektedir ve her taşıma sürecimiz Dikili Evden Eve Nakliye sözleşmesi ile garanti altındadır, sözleşmelerimiz noter onayı almıştır.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir