İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat son zamanlarda hepimizin korkulu rüyası olmuştur. Nakliyat yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Her izmir evden eve nakliyat firması ile çalışmayı istemessiniz. Çünkü çoğu firma sizden parayı kopardıkdan sonra işleri karman çorman ilerletebilir. Eğer bu durumlara düşmek istemiyorsanız anlatacaklarımıza kulak verin.

İyi Bir Nakliyat Firması Nasıl Anlaşılır?

anka nakliyat

Ankaevdeneve-  nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler.

Öncelikle iyi bir nakliyat firması bulmak için nelere dikkat etmelisiniz hangi noktalar önemli sizlere bunları anlatmak istiyoruz. Öncelikle nakliyat firmasına başvurulduğunda nakliyat firması evinize exper göndermelidir. Experin eve gelme sebebi şudur. Önce bulunduğunuz kat durumunu kontrol eder kaçıncı kattasınız camınız hangi yönde gibi durumları not alır. Kat problemini not aldıkdan sonra yol musaitmi değilmi bunları kontrol eder.

Gelecek olan kamyon veya diğer araçlar için bina önünde giriş noktasında uygun alanlar varmı yokmu bunları not alır. Bazı nakliyat firmaları bu gibi önlemleri almadan pat diye kapınıza gelir ve sizi zor durumda bırakır birde sizin işinizmiş gibi nakliyat firmasına uygun yer bulmaya çalışırsınız. Bunlara dikkat edin.

Ayrıca nakliyat firmalarının araçlarınada dikkat etmelisiniz. Araştırdığınız ve bulduğunuz nakliyat firmasının logosuna websitesine dikkat edin kendi logolarını araçlarındada kullanmışlarmı. Araçlarında kendi logolarıyla alakasız isimler logolar varsa bu şüpheli bir durumdur. Çünkü kendi aracını getirmeyip başka yerlerden araç kiralayarak nakliyat işi yapan ucuz yöntemlerle bu işleri kapatmaya çalışan bir çok izmir evden eve nakliyat firması mevcut. Bu gibi durumlarda kamyon kapınıza geldiğinde neden logonuz yok gibi soruları yetkiliye yönetin ve gerekli cevabı almak için bu konuyu diretin.

Çünkü eşya taşınması sırsaında eşyalarınız hesaplandığı gibi getirilen araca sığmadı diyelim. Zaten gelen araçta kiralık geldiği için ikinci aracı bekleyeceksiniz. Bu gibi durumlar sizleri zaman kaybına uğratacak ve ayrı masraflara sokacaktır. Logo konusunu unutmayın ve dikkat edin.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat işinde konu fiyata gelince genellikle hep bir karışıklı söz konusu olur. Öncelikle iş başında inceleme yapmadan sizlere direk bir fiyat belirleyen firmalarla kesinlike çalışmayın. Çünkü bu tarz izmir evden eve nakliyat firması genellikle size işin başında daha eşyaları görmeden bilmeden bir fiyat teklif eder sizde cazip bulup kabul edersiniz. Ancak iş başlar eşyalar yüklenmek üzeredir firmadan birisi size gelip fiyatın yükseldiğinden eşyaların umduklarından daha büyük olduğundan veya başka bahane ve sebeplerle ödeyeceğiniz fiyatın üstüne çıkmaya başlarlar. Bu yüzden bir nakliyat firması bulduğunuza onlardan bir exper isteyin ve fiyat belirlemesi yaptırın. Kesinlikle direk fiyat teklifi ile gelen firmaları kabul etmeyiniz.

Evden Eve Nakliyat Sigortası.

İzmir Evden eve nakliyat firması seçilirken en dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi ise sigorta konusudur. Çünkü bazı firmalar sigortamız var herhangi bir problemde ödüyoruz karşılıyoruz diyor sizde hiç bir belge bişi imzalamadan işi kabul ediyorsunuz. Bu gibi durumlarda dikkat edeceğiniz bazı noktalar var. Bulduğunuz izmir evden eve nakliyat sigortası size gerçekten orjinal belgeleri ile geliyormu bir takım sözleşmelerle karşınıza çıkıyormu. Firmanın bir orjinalliği varmı bunu hissedersiniz zaten. Bam güm diye işe girişen hiç kağıt kürek göstermeden iş halleden firmalarla kesinlikle çalışmanızı tavsiye etmiyoruz. Önemli bir eşyanız var kırılıor veya çiziliyor iş sonunda görüyorsunuz. Sonra kendilerini bulun bulabilirseniz malum elinizde bir sigorta belge vb yok güzel eşyanıza üzülmekle kalıyorsunuz ortada sadece.Bu yüzden izmir evden eve nakliyat firması seçerken kesinlikle sigorta hizmetiyle çalışan firmalarla iletişime geçin.

Kaynak :

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir