izmir iş yeri taşıma

İzmir İş Yeri Taşıma

İzmir İş Yeri Taşıma konusunda sizlere faydamız olması adına bir yazı yazmak istedik. İzmir İş Yeri Taşıma konusuna girmeden önce firmamız ankaevdeneve’den sizlere bahsetmek isteriz. Ankaevdeneve nakliyat firması izmirde tanınmış 40 yılı aşkın tecrübesi ile nakliyat sektöründe hizmet vermeye hızla devam etmektedir. Nakliyat konusu olduğu zaman bir çok işi beraberinde getirir, ev taşıma,ofis aşıma,iş yeri taşıma, dükkan taşıma, okul taşıma vb vb büyük işler büyük sorumluluklar gerektirecektir. Firmamız bu alanda yaptığı çalışmalarla izmir iş yeri taşıma konusunda en ön sıralarda yer almasının sebebi budur.

Bir iş yeri taşınacağı zaman nakliyat firmasının planlaması ve birbiri ile uyum içinde çalışan teknik elemanları vb hertürlü iş için uğraşan personel çok dikkatli olmalıdır. İş yeri taşımak normal bir ev taşımaya benzemeyecektir. İş Yeri taşınmadan önce yapmanız gereken bazı küçük detayları hatırlatmak isteriz. Bizler gelmeden küçük eşyaları ortalıktan biraz toparlayarak kutulayarak taşınması zor olan büyük eşyaların çıkışını ve yolunu açmış olursunuz. Buda bize ve sizlere zaman kazandıracaktır.

Firmamızın izmir iş yeri taşıma konusunda uzman ve profesyonel işler yapmasının diğer sebebinden birisi ise teknoloji ile olan uyumudur. Firmamız teknolojik ekipmanlara çok değer vermekte ve her personelimiz için ayrı ayrı özel ekipmanlarla yola çıkmaktayız. Firmamızın teknolojiye gösterdiği bu ilgi ve alaka işlerimizede yansıyor. Her firmada asansörlü taşımacılık olabilir ancak biz son ürünü kullanıyoruz. Firmamız her zaman teknoloji ile aynı hızda ilerleyecektir.

İzmir Evden Eve Taşımacılık Hakkında

İzmir evden eve taşımacılık hakkında Firmamız ankaevdeneve nakliyat sektöründe izmir evden eve taşımacılık dendiği zaman akla gelen ilk firmalardan biridir. Firmamızın bu şekilde disiplinli ve mutlu müşteri portföyü ile ilerlemesi hem bizler açısında hemde tüm müşterilerimiz açısında güzel bir seviyede ilerlememize olanak tanıyor. Firmamızın 40 yılı aşmış bu tecrübesinin getirmiş olduğu birikimin bizlere verdiği mutluluk sizlerede yansıyor. Evden eve taşımacılık sektöründe en önemli dikkat edilmesi gereken taşımacılık firmasını iyi araştırmanızdır.Firmaların internet üzerindeki yorumlarına dikkat etmelisiniz. Bir firmayı araştırırken internet size çok bilgi sağlar. Bulduğunuz firmaların web sayfasını kontrol edin. Firmaların forumlardan aldığı tavsiye ve şikayet yorumlarını okuyun. Bu yorumları okumanız sizlere firmayi seçmeden önce bir takım yol izlemenizde yardımcı olacaktır. Kötü yorumlu firmalar ile iyi  yorumlu firmaları ayırt edebilecek ve buna göre hareket edeceksiniz. Kısacası internet üzerinden araştırma yaparsanız sizin için iyi olacaktır.

Ayrıca firmaların orjinalliği konusuda çok önemlidir. Bir firma ile anlaştınız logosunu biliyorsunuz ancak adresinize gönderilen kamyonları veya araçlarında bu logoyu göremeyebilirsiniz. Bunuda tecrübemize dayanarak söylüyoruzki bu firma ya dolandırıcıdır yada gerçekten bu işi bilmeyen ama sadece para için çabalayan ne yaptığını bilmeyen bir firmadır. Firmaların en büyük hatalarıda budur bu konuda’da dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmir evden eve nakliyat fiyatları konusunda genellikle her firmanın kendine has ve ayrı bir fiyat politikası olabilir.Bunun sebebi bir çok şeyden kaynaklanabilir örnek vermek gerekirse personelleri fazladır veya personelleri azdır ekipmanları pahalıdır veya ekipmanı azdır. Gibi firmaların yaptığı harcamalarada bağlı olarak bu fiyatlar değişiklik gösterebilir. Ancak yinede siz siz olun firmalar ile fiyat anlaşması yapacağınız zaman son ona bırakmadan bu işi kağıtlara dökmeyi isteyin. Söz uçar yazı kalır misali dikkatli olmalısınız. Sizlere 700 liraya işi alacağını belirtip iş sonunda 1500 lira fiyat biçen nakliyat firmaları kesinlikle bunu yapmadığınız için bu hareketi yaparlar. Genellikle iş sonuna doğru bir kaç bahane ile bu fiyatı yükseltme operasyonuna geçerler. Bu yüzden öncelikle firmayı yukarıdada anlattığımız gibi iyi araştırmalı fiyat ve sigorta konusunda ise belgelerle hareket edilmesini sağlamalısınız. Sizler ne kadar ciddi ve sorumluluk sahibi gibi görünürseniz firmalarda bir o kadar ciddi ve sorumluluk sahibi gibi görünmek zorunda kalırlar. Nakliyat işi şakaya gelmez ve devlet denetiminde bir iştir. Yanlışlara yer olmaz kurallara uyulmak zorundadır.

İzmir Eşya Depolama Hizmeti

İzmir Eşya Depolama Hizmeti konusuda firmamız ankaevdenevenin verdiği hizmetlerden biridir.Eşya depolama günümüzde yaşadığımız bu koşuşturmalı hayatın bir parçası konumundadır. Firmalar arasında her zaman rekabete yol açan bölüm eşya depolama hizmetidir. Herkez kendi deposunun daha iyi olduğunu savunur fiyatlarının daha uygun olduğunu savunur ancak bu böyle işlemez. Firma öncelikle depolanacak eşyanın kontrolünü sağlar büyüklüğüne göre fiyat biçer ve hizmeti başlatır. Kısaca depolama işleminde nakliyat kadar meşakatli bir işlem yoktur. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konulardan biri yine araştırma noktasıdır. Firmanın sizin için sağladığı depo nasıl ? Hava akımı varmı? İçeride kir pislik kötü durumlar söz konusumu bunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz. Gerekirse depolarını görmeyi isteyebilir ve firmadan yanıt beklerseniz işi vermeden önce sizlere depolarını gezdiren nakliyatçılar kesinlikle şeffaftır. Ancak yinede sizin kendinize kalmıştır bu durum.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hakkında

İzmir Evden Eve Nakliyat hakkında. Firmamızın 40 yıldan fazla süregelen bu tecrübesi ile sizlere hizmet vermeyi mutlu müşteri portföyümüze bir yeni müşteri eklemeyi her zaman bekliyoruz. Firmamızın şeffaf hizmeti %100 Güvenli taşımacılık ve mutlu müşteri ilkeleriyle hareket etmesi sizleride mutlu edecektir. Firmamız ankaevdeneve bu hizmetlerine hızla devam etmektedir. Nakliyat firmaları arasındaki yerimiz ve duruşumuz hiç bir zaman değişmemiştir. Firmamızdan  hizmet alabilmek için www.ankaevdeneve.com/iletisim adresine tıklamanız yeterlidir.

İzmir Eşya Taşıma

İzmir Eşya Taşıma konusunda sizleri yine yalnız bırakmıyoruz. Hertürlü eşyanızı son derece güvenli şekilde taşıyoruz. İster şehir için ister şehirlerler arası nakliyat isteyebilirsiniz. Firmamız şehir içi ve şehir dışı çalışmaktadır. Nakliyat sektöründe ön sırada bulunan firmamızın her zaman söylediği gibi ‘eşyanız eşyamızdır’sloganına her zaman uyuyoruz. Bugune kadar yaptığımız işlerin getirdiği tecrübe teknik personellerimiz geniş araç filomuz ve yaygın ismimiz ile sizlere hizmet vermek  bizim için büyük bir hizmettir. Firmamızın kökünden gelen teknoloji ile uyum içinde çalışma geleneğide bizleri ön sıralara çıkartmıştır. Son teknolojik ekipmanlarla yaptığımız hizmetler hızlı ve güvenli olacak şekilde ilerlemektedir. Eşyanız taşınacağı zaman exper hizmetimiz’de mevcuttur. Eşyanızı ayıramadınız neyi nereye koyacağınızı karıştırdğınız zaman bizlere bir telefon açmanız yeterlidir. Firmamız sizlere gerekli kişiyi gönderecek ve bu taşınma işleminizde sizlere rehberlik edecektir. Firmamızın her zaman önce müşteri politikasını sürdürdüğünü bilmenizi isteriz.

Ankaevdeneve Nakliyat Firması Kimdir?

AKaliteye önem veren vizyonumuz, koşulsuz müşteri mennuniyetine odaklanan işgücümüz ile birlikte kurulduğumuz günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan İzmir’in gözde nakliye firmasıyız.

“Taşıdığımız her ürün kendi eşyamızdır” düşüncesi ile İzmir Anka Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Profosyonelliğimiz ve özenli çalışmamız ile ofisden ofise, bürodan büroya, evden eve nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz.

Geçmiş yılların firmamıza verdiği; birikim, tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

İzmir ilinin önde gelen firmalarından biri olarak genç ve dinamik yapısı, profosyonel elemanları, titiz çalışmaları ile kurumsal taşımalara yepyeni bir boyut getirmiştir.

Firmamızın kalite politikaları gereği, evden eve nakliye hizmetinde; hiçbir ev eşyası ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz. Kırılacak ya da hassas olan eşyalarınıza özenli ambalajlama ve özel paketler ile güvenli taşıma garantisi verilir.

Kaliteli evden eve taşımacılık, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanır. Sigortalı evden eve nakliyat, olabilecek kazalar için eşyalarınızı türkiyenin önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir