SARNIÇ EŞYA DEPOLAMA

Sizin için geliştirdiğimiz ve yenilediğimiz Sarnıç eşya depolama tesislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz. 2.000 m² alanda inşa edilen depolama alanlarımızda maddi ve manevi tüm değerli eşyalarınızı, daha temiz ve korunaklı bir ortamda muhafaza etmeyi hedefliyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizlere sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sarnıç eşya depolama olarak bizimle iletişime geçmeniz durumunda depolanacak eşyalarınızı görmek ve yerinde tespiti için tamamen ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Depolama işleminde önce firmamız tarafından yetkilendirilmiş kişinin gelip eşyalarınızı yerinde görmesi, kullanılacak malzemenin tespiti ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre Sarnıç eşya depolama alanlarında (1+1, 2+1, 3+1) olmak üzere sizler için hazırlanmış depolama alanları için fiyat sunabilmek için sizler için daha sağlıklı ve stressiz bir taşınma sunmak için bu hizmeti de bir çok hizmetlerimiz arasında bulunduruyoruz Firmamızdan depolanacak eşyalarınız için ekspertiz talep etmeyi unutmayın.

 

SARNIÇ EŞYA DEPOLAMA

Bizlere ulaştığınız taktirde taşınma süreci boyunca sizlere eşlik edip İzmir eşya depolama hakkında sürekli bilgi verilecektir. Depolama denilince akla gelen İzmir nakiyat, sunduğu onlarca hizmetlerle sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İzmir eşya depolama ‘nın yanı sıra siz değerli müşterilerimize, izmir nakliye hizmetleri konusunda da gözde firma olmayı başarıp sürekli kurumsallık yolunda emin adımlarla ilerleyerek hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Genelde yurt dışı ve yurt içi uzun süreli seyahat durumlarında tercih edilir. Eşya depolama işlemini biz sizler için daha pratik hale getirdik gerek paketleme işlemi gerek sarnıç eşya depolama alanında gösterdiğimiz titizliği sizlerle paylaşıyoruz.

sarnıç eşya depolama, sarnıç eşya depoları, sarnıç eşya depo alanları

SARNIÇ EŞYA DEPOLAMA

DEPOLAMA’DA EKSPERTİZ HİZMETİ

Sarnıç eşya depolama olarak sadece ev ve ofis eşyalarınızı değil evinizde veya çalışma alanlarınızda hobi eşyalarınız değerli antika eşyalarınızı sağlıklı ve yüksek güvenlikli alanlarda Sarnıç eşya depolama olarak muhafaza ediyoruz. Sarnıç eşya depolama eşya depolama firması olarak yaptığımız paketleme tamamen hijyenik ve eşyalarınızın çeşitli darbelere karşı korumaktadır. Bunlardan bir kaç örnek vermek gerekirse depolanacak koltuk,yatak, vs. eşyalarınız önce streç film ile kaplanıp sonra kalın baloncuklu pıt pıtlar ile paketlenir. Sarnıç eşya depolama bünyesinde her bir eşyanız bizim için önem taşıyıp korunması ve hijyenik bir ortamda bulundurulması adeta firmamız Sarnıç eşya depolama tarafından sağlanır.

Genel anlamda bakıldığında evden eve – ofisten ofise eşya transferi gerçekleştirilirken yapılan paketlemenin iki katı daha sağlıklı ve daha titiz bir paketleme yapılır. Bunu gerektiren ise eşyalarınızın Sarnıç eşya depolama alanında gerek aylarca gerek yıllarca sağlıklı ve temiz kalabilmesidir. Son derece kullanılan malzemeler ile evden eve sektöründe öncü bir firma olma yıllında ilerliyoruz. ANKA NAKLİYAT olarak müşterilerimize verdiğimiz bir çok hizmetten biri olan eşya depolama konusunda İzmir’de adeta öncü firmalardan olup kurumsal bir firma yıllında büyük çaba sarf ediyoruz.

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir