Şirinyer Eşya Depolama

İzmir depolama’da yenilikler

Sizin için geliştirdiğimiz ve yenilediğimiz İzmir eşya depolama tesislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz. 2.000 m² alanda inşa edilen depolama alanlarımızda maddi ve manevi tüm değerli eşyalarınızı, daha temiz ve korunaklı bir ortamda muhafaza etmeyi hedefliyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizlere sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaştığınız taktirde taşınma süreci boyunca sizlere eşlik edip İzmir eşya depolama hakkında sürekli bilgi verilecektir.

Depolama denilince akla gelen İzmir nakiyat, sunduğu onlarca hizmetlerle sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İzmir eşya depolama ‘nın yanı sıra siz değerli müşterilerimize, izmir nakliye hizmetleri konusunda da gözde firma olmayı başarıp sürekli kurumsallık yolunda emin adımlarla ilerleyerek hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Genel anlamda ev kadınlar için problem olan Şirinyer eşya depolama hizmetini sizler için daha pratik hale getirdik. Ev veya ofislerinizde bulunan fazla eşyalarınızı muhafaza etme konusunda genelde sorun yaşıyorsunuz. Biz Şirinyer eşya depolama olarak siz müşterilerimiz için bu sorunu tamamen ortadan kaldırıp ve maddi manevi değeri olan ev veya ofis eşyalarınızı hiç bir sorun gözetmeksizin Şirinyer eşya depolama tesislerimizin kapılarını sizlere açmış bulunmaktayız.

Şirinyer Eşya Depolama, izmir nakliyat, izmir eşya depolama

Şirinyer Eşya Depolama

Şirinyer Eşya Depolama İle İlgili Merak Edilenler

Eşyalarınızı tamamen kalın pıt pıt’lar ve streç filmler ile paketlenir. Bu kullanılan ambalaj malzemeleri şirinyer eşya depolama alanlarında eşyalariniz üzerinde sökülmeden bırakılır.

Paketleme Süreci, Eşya Transferi

Yapmanız gereken tek şey web sitemizde yer alan iletişim bölümünden bizlere ulaşmanız olacaktır. Gerisini tamamen görüştüğünüz firma yetkilimizin yönlendirmesi doğrultusunda ilerletilecek Şirinyer eşya depolama ailesine dahil edileceksiniz. Firmamız ile yapılacak görüşme sonrası firmamız tarafından tarafınıza gönderilecek ücretsiz ekspertiz sizlere daha sağlıklı ve titiz biz taşınma için kullanılacak paketleme malzemeleri, asansörlü taşınma ve taşınma süreci ile ilgili kısaca bilgi aktaracaktır. Bu bilgiler yanı sıra Şirinyer eşya depolama alanlarımız ile ilgili sizleri bilgilendirecektir. Bu sayede İzmir nakliyat sektöründe kurumsal bir firma olduğumuzu gerek görüntü gerek verilen ve uygulanan sözlerle sizlere kanıtlamış olacaktır.

Güvenli Ne Kadar Önemli ?

Şirinyer eşya depolama alanlarımız tamamen nem ve rutubete karşı korunmalı hale getirilip aynı zamanda su baskını, yangın, deprem vb. Doğal afetlere karşın sigortalanıp siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazır durumdadır. İzmir eşya depolama ve Şirinyer eşya depolama hizmetlerimizi 2009’dan bu yana sizler için aktif halle getirdik

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir